Spotkanie z okazji 10-lecia PODRÓŻY STUDYJNYCH DO NIEMIEC

TOWARZYSTWO  POLSKA-NIEMCY w  GDAŃSKU – Sekcja Turystyczna „Piechur” serdecznie  zapraszają na spotkanie z okazji 10-lecia  PODRÓŻY STUDYJNYCH  DO NIEMIEC  dla CZŁONKÓW TOWARZYSTWA POLSKA-NIEMCY

13  marca 2012  roku o godz.15.30, Miejsce spotkania: Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 5, Gdańsk-Wrzeszcz, wejście od tyłu budynku, I..p. (przystanek SKM „Politechnika”)

Drodzy  Członkowie  Towarzystwa Polska Niemcy w Gdańsku, Drodzy Uczestnicy Podróży Studyjnych,

W  tym roku  obchodzimy  Jubileusz   dziesięciolecia podróży studyjnych do Niemiec  związanych ze  zwiedzeniem każdego z krajów związkowych Federacji.

Inicjatorzy i organizatorzy tych podróży z sekcji turystycznej „Piechur” zapraszają na  wspomnieniowe spotkanie podsumowujące zdobytą wiedzę i nasze wrażenia.

Podczas spotkania, obok prezentacji na dużym ekranie fotografii z podróży wykonanych przez ich uczestników, przewidziany jest konkurs z nagrodami do utrwalenia naszej wiedzy.

Wsad konsumpcyjny we własnym zakresie i wg uznania uczestników (kawa/herbata, ciasto, owoce, słodycze, napoje inne  itp.)

Będzie nam miło powitać  wszystkich uczestników dotychczasowych podróży studyjnych z TPN Gdańsk oraz zaproszonych gości.

Zapoczątkowany  cykl „Poznajemy kolejne kraje związkowe Niemiec” będzie nadal kontynuowany, dlatego prosimy o stosowne wici do znajomych i zainteresowanych  ewentualnym udziałem w kolejnych wyjazdach z informacją o wolnych jeszcze miejscach  na trzy podróże z planu 2012r.ze wskazaniem kontaktu z TPN Gdańsk i terminów zebrań.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres< detti@wp.pl>,
lub Tel. 696 76 34 18;
Henryk  i Zofia Ruser

This entry was posted in obchody, podróże studyjne, spacery, uroczystości. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>