POMOCNA DŁOŃ! Pomóżmy dzieciom z Kliniki UCK

SZANOWNI  PAŃSTWO!

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji pomocy dzieciom z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i zakupu wyjątkowego kalendarza (propozycja wsparcia -50 zł za sztukę). Więcej informacji poniżej i na plakacie oraz stronie www.tpn-gdansk.info.  Osoby zainteresowane wsparciem Kliniki i otrzymaniem kalendarza prosimy o kontakt z TPN:

e-mail: towarzystwopolska-niemcy@wp.pl i dokonanie wpłaty
na konto nr: 59 1090 1098 0000 0000 0911 4379,
Santander Bank Polska S.A.- wpłata „Kalendarz dla kliniki”

POMOCNA DŁOŃ! Pomóżmy dzieciom !

Towarzystwo Polska-Niemcy w Gdańsku wyszło z inicjatywą  przygotowania kalendarza na rok 2021. Motywem  do  kalendarza jest  znana Bajka  Braci Grimm „Bremeńscy Muzykanci”, do której ilustracje przygotowały dzieci i młodzież z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dochód ze sprzedaży kalendarza   zostanie przekazany  na wsparcie Kliniki. Będzie to nasz akcent  rozpoczynający  obchody Jubileuszu 45-Lecia partnerstwa Gdańska i Bremy oraz 30-Lecia powstania Towarzystwa Polska-Niemcy w Gdańsku.

Projekt realizujemy przy współpracy i wsparciu Instytutu Goethego w Warszawie  pod patronatem Konsul Generalnej  RFN w Gdańsku. Do projektu włączyło się również Stowarzyszenie Stowarzyszenie Młodych Muzyków z Niemiec i Polski (Förderverein für junge Musiker aus Deutschland und Polen e.V.), które rozpropaguje kalendarze w Bremie.

W imieniu dzieci będziemy wdzięczni za wsparcie.

Zapraszamy do obejrzenia – poniżej linki z nagraniami Bajki oraz specjalny koncert dla dzieci z Kliniki od dzieci z Bremy:
Życzymy zdrowia, pogody ducha i szczęśliwego Nowego Roku 2021.
Zarząd Towarzystwa Polska -Niemcy w Gdańsku
ul.Starowiejska15/16
80-534 Gdańsk
tel.kont.  507 737 400

 

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>