DRODZY CZŁONKOWIE TPN, PRZYJACIELE I WSZYSCY ZAINTERESOWANI
SZANOWNI PAŃSTWO!
Pragniemy poinformować, że w siedzibie Towarzystwa Polska-Niemcy w Gdańsku przy ul.Starowiejskiej 15/16 w Gdańsku-Letnicy otwieramy punkt biblioteczny i czytelnię. Czynny będzie 3 razy w tygodniu: poniedziałek, środa i piątek w godz. 16.00-20.00
Jeżeli chcielibyście przekazać jakieś książki z Waszej biblioteki, chętnie je przyjmiemy. Bardzo mile widziane również będą książki dla dzieci, gry planszowe pomocne do nauki języka niemieckiego i nie tylko.
Mogą to być książki w jęz.polskim, niemieckim, angielskim oraz czasopisma i prasa.


